(066)5525568

Ендовазальне електрозварювання (ЕВЕЗ)

ендовазальне електрозварювання вен (ЕВЕЗ) Новий метод, який є оригінальною розробкою нашої кафедри на основі технології електрозварювання живих тканин. «Заварювання» розширених вен відбувається під впливом високочастотного струму особливих властивостей. Потужність енергетичного впливу дозується завдяки запатентованому алгоритму управління на основі принципу «зворотного зв'язку». При цьому поширення перегріву за межі вени на відміну від ендовазальної лазерної коагуляції не відбувається і пошкодження навколишніх тканин виключено.

Процедура також виконується під місцевою або «провідниковою» анестезією через одиничні невеликі розрізи і не вимагає тривалого періоду відновлення, як і процедура лазерної коагуляції.

Перевагами метода є:

  • Відсутність необхідності захисту тканин «водяною подушкою»
  • Відсутність післяопераційного болю
  • Стійкий результат
  • Скорочений час операції
  • Використання вітчизняної апаратури і матеріалів істотно знижують собівартість лікування.

Як призначають ЕВЕЗ?

Показання до ендовазального електрозварювання вен визначає флеболог. Спираючись на результати ультразвукового дуплексного сканування, він вирішує, чи буде метод ЕВЕЗ ефективний для пацієнта чи ні. До уваги береться довжина венозного сегмента, його діаметр, ступінь викривленості, характер контакту із суміжними тканинами.

Коли гемодинамічна картина визначена, лікар вибирає лікувальну тактику. Вона може обмежуватися однією ЕВЕЗ або поєднуватися з методами мініфлебектомії. У будь-якому випадку рішення будуть обґрунтованими та будуть базуватися на клінічному портреті пацієнта: його віці, фізичному стані, статевій приналежності й інших даних.

Етапи та відео ендовазального електрозварювання вен

На початку сеансу на шкірі хворого роблять маркування варикозних ділянок. Після цього під контролем УЗД і місцевої анестезії проводиться прокол вени, в який вводять електрод. Його кінець повинен розташовуватися якомога ближче до деформованого венозного клапану.

Після подачі напруги на електрод його починають витягувати з вени із заданою швидкістю. Просуваючись до початку проколу електрод коагулює варикозну вену.

Відновлювальні заходи

Період реабілітації починається відразу після основного сеансу. Пацієнту накладають компресійну пов'язку. Дискомфорт після ЕВЕЗ практично відсутній. У післяопераційний період варто дотримуватися деяких правил:

  • носити компресійні панчохи;
  • кожен день гуляти не менше 1,5 години;
  • виключити термічні й важкі фізичні навантаження;
  • відмовитися від спиртного;
  • носити взуття з низькими підборами.

Дотримання рекомендацій є гарантією успішного відновлення після ЕВЕЗ і розраховане на 14 днів. Якщо у вас з'явилися підозри на варикоз, звертайтеся за консультацією та допомогою до флеболів нашої клініки. Їх професіоналізм і увага вирішать ваші проблеми, від яких залишаться тільки спогади.

Задати питання лікарю

Задати питання або записатися на безкоштовну консультацію до лікаря хірурга можна заповнивши форму:

5 + 10 = ?

Чому саме наша клініка?

Наша клініка дотримується популярної у всьому світі сучасної концепції Fast Track Surgery , це оптимальна анестезія, розроблена за авторською методикою, плюс оптимальна хірургія. Клініка лапароскопічної та судинної хірургії Відновлення пацієнта в післяопераційному періоді протікає досить швидко і комфортно, при цьому повністю відсутні негативні наслідки загального наркозу, такі як запаморочення , дезорієнтація, нудота та інше. Як правило, вже до вечора того ж дня, пацієнт може приймати їжу і вставати для здійснення невеликих прогулянок.

Новітні електрозварювальні технології, які активно використовуються в нашому центами при проведенні лапароскопічних операцій, дозволяють повністю відмовитися від застосування шовного матеріалу і накладення швів як таких. Завдяки цій технології тривалість проведення оперативного втручання скорочується вдвічі.

Детальніше ...

 

 

Підписка

У клініці проходять майстер класи. Підпишись на новини та анонси.

Наші контакти

mapУкраїна, Київ, 04201
вул. Юрія Кондратюка, 8

MTS(066) 552 55 68

Ми в соцмережах