(044)2291438

З якими симптомами звертатися до гінеколога?

З якими симптомами звертатися до гінеколога?

У гонитві за успішною кар'єрою або сімейним благополуччям, а іноді просто загрузнувши в суєті повсякденних справ, сучасна жінка все частіше забуває про планове поході до гінеколога. Навіть при гострих болях внизу живота і грубі порушення ритму місячних ми відмахується від дискомфорту, посилаючись звичними «все пройде» і «просто застудилася». Своєю бездіяльністю, ми буквально прирікаємо себе на серйозні хвороби, довгий і дороге лікування, а іноді і безпліддя. Розглянемо найважливіші ознаки, що символізують про те, що пора відвідати гінеколога.

Симптоми, що вимагають виклику швидкої допомоги

Ці ознаки свідчать про вкрай небезпечних для здоров'я станах, часто вимагають оперативного втручання. Будь-яке зволікання може коштувати власного життя.

  • Колючий, тягне, схваткообразная або ріжучий біль внизу живота. Зазвичай супроводжується ознобом, нудотою або блювотою.

Гостра і швидко наростаючий біль свідчить про досить небезпечні захворювання, серед яких міома матки і ендометріоз. Нападоподібні болю також надзвичайно небезпечні, можливо, що пошкоджена кіста яєчника.

  • Наявність лихоманки і втрати свідомості (особливо після перенесених викидня, міомектомії, аборту, гістероскопії або іншого хірургічного втручання).

На тлі встановленої внутрішньоматкової спіралі говорить про початок ендоміометріта. Крім цього, симптоми характерні для перекрута пухлини яєчника і внутрішньої кровотечі. Останнє є причиною розриву яєчника або перервалася позаматкової вагітності.

  • Вагінальна кровотеча - їм можна вважати крововтрату, при якій за годину повністю просочується одна прокладка або тампон.

Особливо небезпечно після статевого акту або під час вагітності. У другому випадку є одним з перших показників викидня. Кровотеча вимагають невідкладної медичної допомоги ще й тому, що відносяться до проявом міоми або поліпа шийки матки.

Інші симптоми, що вимагають звернення до лікаря

З якими симптомами звертатися до гінеколога? Незвичайні виділення, в тому числі контактні

Стійкі водянисті виділення є симптомом рідкісного захворювання - раку маткових труб. Кров'янисті виділення, що мажуть під час або після завершення статевого контакту практично завжди свідчать про патологію шийки матки. Своєчасне виявлення і лікування хвороби дозволить запобігти такому ускладнення, як рак шийки матки.

Бели, сирнистий виділення, неприємний запах, свербіж або печіння в статевих органах - основні симптоми інфекцій, що передаються статевим шляхом. Відмова від лікування або його затримка призводять до безпліддя, а трапляється, що і до летального результату.

Виразки в області статевих органів

Символізують про величезну кількість патологій. Найпоширеніші з них - герпес, меланома (рак шкіри), шкірний акрохордон (м'яка фіброма), сальна кіста.

Затримка менструації або порушення циклу

Менструація у здорової жінки точна, як годинник. Найменші відхилення циклу від звичного розкладу, а також зміна обсягу крові, що втрачається провокуються низкою серйозних захворювань - від анемії до неврологічних захворювань.

Новоутворення в паховій області

Новоутворення або ущільнення в паху часто свідчать про надзвичайно небезпечне захворювання - кісті бартолінової залози. Якщо не видалити її на ранній стадії, кіста починає нагноюватися. Подальша операція стає менш безпечною і переноситься набагато важче, ніж оперативне втручання на перших стадіях хвороби.

Припливи жару, тахікардія, безсоння

Все це відноситься до ознак початку менопаузи. Це стан заподіює масу незручностей і тому вимагає негайного звернення до гінеколога-ендокринолога. Сучасна гормонотерапія та інші методи лікування цілком здатні за короткий термін повністю позбавити від дискомфортних відчуттів в період згасання яєчників.

Ущільнення і збільшення в розмірах живота

Дуже небезпечний симптом, який є ознакою багатьох хвороб. Наприклад, міоми і саркоми матки, пухлини і раку яєчника з явищами асциту.

Сучасні методи лікування здатні впоратися з майже будь-який внутрішньоматкової патологією. Такі способи діагностики, як діагностична лапароскопія, гістероскопія.

Немає такої внутрішньоматкової патології, з якою б не могла впоратися сучасна медицина. Крім того, новітні методи лікування націлені не тільки на усунення симптомів, але і на збереження цілісності органів репродуктивної системи жінки. Вони вже досить широко застосовуються в нашій країні.

Задати питання лікарю

Задати питання або записатися на безкоштовну консультацію до лікаря хірурга можна заповнивши форму:

5 + 10 = ?

Чому саме наша клініка?

Наша клініка дотримується популярної у всьому світі сучасної концепції Fast Track Surgery , це оптимальна анестезія, розроблена за авторською методикою, плюс оптимальна хірургія. Клініка лапароскопічної та судинної хірургії Відновлення пацієнта в післяопераційному періоді протікає досить швидко і комфортно, при цьому повністю відсутні негативні наслідки загального наркозу, такі як запаморочення , дезорієнтація, нудота та інше. Як правило, вже до вечора того ж дня, пацієнт може приймати їжу і вставати для здійснення невеликих прогулянок.

Новітні електрозварювальні технології, які активно використовуються в нашому центами при проведенні лапароскопічних операцій, дозволяють повністю відмовитися від застосування шовного матеріалу і накладення швів як таких. Завдяки цій технології тривалість проведення оперативного втручання скорочується вдвічі.

Детальніше ...

 

 

Підписка

У клініці проходять майстер класи. Підпишись на новини та анонси.

Наші контакти

mapУкраїна, Київ, 04201
вул. Юрія Кондратюка, 8

map(044) 229-14-38

map(067) 403-70-48

Ми в соцмережах