(044)2291438

Перший автоматичний інсуліновий шприц MiniMed 670G

Перший автоматичний інсуліновий шприц MiniMed 670G

Американське керівництво по санітарному контролю за якістю медпрепаратів і харчових продуктів (FDA) дало дозвіл на застосування пристрою MiniMed 670G від Medtronic. Цей медичний девайс здатний підтримувати рівень глюкози в крові людини, яка хвора на діабет. Коли з'являється така необхідність, він в автоматизованому режимі подає ін'єкцію інсуліну. Перша в історії система, яка була схвалена до застосування пацієнтами понад 14 років, які страждають від діабету першого рівня. Завдяки ній життя американців-діабетиків стане набагато простіше.

Інсуліновий шприц MiniMed 670G Організм людей, які страждають від діабету першого рівня, не в змозі самостійно виробляти необхідну кількість інсуліну. Саме цей гормон здійснює контроль над показником глюкози (цукру) в крові. З цієї причини діабетикам потрібно постійно мати при собі інсулін, щоб кілька разів на день робити ін'єкції. Більше немає необхідності стежити за рівнем глюкози до крові

завдяки девайсу Medtronic MiniMed 670G, оскільки пристрій сам буде стежити за станом хворого. Перевірка стану пацієнта здійснюється кожні 5 хвилин. Ін'єкція необхідної кількості інсуліну буде вводитися в автоматизованому режимі, коли це буде потрібно.

Джеффрі Шурен, представник фірми Medtronic, сказав:

- MiniMed 670G дасть людям, що страждають від діабету першого ступеня, насолоджуватися своїм життям, а не переживати про ступінь цукру в крові і запасах інсуліну.

Пристрій MiniMed 670G містить сенсор, який показує рівень глюкози, а також інсуліновий «шприц», насос і катетер. Обидві частини приладу фіксуються до людського тіла. Поповнювати резерви інсуліну слід два рази на тиждень. Пристрій не цілком автоматизовано, власникам даних пристроїв додатково доведеться заміряти вуглеводи і вносити отримані дані в систему.

MiniMed 670G

Офіційне прийняття MiniMed 670G отримав відразу після вдалого тестування, яке проводилося на 123 хворих на діабет 1-го ступеня. Перевірка тривала протягом 3-х місяців. Побічних ефектів не виявлено.

Творці девайса стверджують, що навесні 2017 року прилад з'явиться в продажу. У майбутньому вони планують продовжити розробляти його і проводити нові тести, щоб він був доступний для дітей до 14 років.

Джерело: http://ipkey.com.ua

Задати питання лікарю

Задати питання або записатися на безкоштовну консультацію до лікаря хірурга можна заповнивши форму:

5 + 10 = ?

Чому саме наша клініка?

Наша клініка дотримується популярної у всьому світі сучасної концепції Fast Track Surgery , це оптимальна анестезія, розроблена за авторською методикою, плюс оптимальна хірургія. Клініка лапароскопічної та судинної хірургії Відновлення пацієнта в післяопераційному періоді протікає досить швидко і комфортно, при цьому повністю відсутні негативні наслідки загального наркозу, такі як запаморочення , дезорієнтація, нудота та інше. Як правило, вже до вечора того ж дня, пацієнт може приймати їжу і вставати для здійснення невеликих прогулянок.

Новітні електрозварювальні технології, які активно використовуються в нашому центами при проведенні лапароскопічних операцій, дозволяють повністю відмовитися від застосування шовного матеріалу і накладення швів як таких. Завдяки цій технології тривалість проведення оперативного втручання скорочується вдвічі.

Детальніше ...

 

 

Підписка

У клініці проходять майстер класи. Підпишись на новини та анонси.

Наші контакти

mapУкраїна, Київ, 04201
вул. Юрія Кондратюка, 8

map(044) 229-14-38

map(067) 403-70-48

Ми в соцмережах