(044)2291438

Лапароскопія - новітній хірургічний метод, що не вимагає великих розрізів на тканинах при проведенні операції. На вартість лапароскопії в Україні впливають відразу кілька факторів, основним з яких є складність діагнозу.

У більшості людей оперативне втручання викликає страх і вони дуже болісно переживають з приводу майбутнього обстеження або операції. Щоб знизити занепокоєння і розширити уявлення про лапароскопію рекомендуємо подивитися короткий відео ролик з основними її етапами.

Нижній і верхній межі цін за проведення лапароскопії постійно змінюються: у кожної клініки власна цінова політика в цій сфері.

У приватних медичних центрах Києва вартість лапароскопії досягає досить великих сум.

В Україні лапароскопію широко використовують навіть в районних лікарнях. Методику викладають у медичних вузах і більшість хірургів давно її практикують. Державні клініки оснащені обладнанням для лапароскопічного втручання.

Зараз пацієнтам, що потребують лапароскопії, не потрібно звертатися в приватні клініки, які виписують астрономічні рахунки: всі медичні послуги можна отримати в державній лікарні.

Але що входить в ціну лапароскопії?

Вартість розраховується під кожен конкретний випадок: враховуються особливості захворювання, складність ситуації, необхідність використання спеціальних хірургічних інструментів. Крім того, при проведенні лапароскопічних операцій застосовуються високі технології, і ціна витратних матеріалів розраховується для кожного окремого випадку.

У ціну включається вартість медпрепаратів, донорських компонентів (кров, плазма).

Якщо враховувати щадне вплив лапароскопії на організм - операція коштує своїх грошей.

Після лапароскопії пацієнт відновлюється набагато швидше, ніж після відкритого хірургічного втручання. А використовувані в нашій клініці електрозварювальні технології дозволяють відмовитися від дорогого фіксаційного матеріалу і значно зменшити витрати в відновлювальний період.

Наша клініка гарантує найвищу якість лапароскопії і, при цьому, найвигідніші ціни в Києві і, в цілому, в Україні. Приїжджайте в нашу клініку на безкоштовну консультацію. Досвідчені медики розкажуть все про стан вашого здоров'я і підготують вас до лапароскопії.

Якщо Вас зацікавила наша клініка і Вам потрібна конкретна ціна на те чи інше оперативне втручання прохання у формі зворотного зв'язку, наведеною трохи нижче, вказати стадію хвороби, її локалізацію і інші наявні у вас дані. Ми максимально швидко зробимо прорахунок і зв'яжемося з Вами.

Дізнатися вартість

Вкажіть хворобу, її локалізацію та стадію і інші наявні у вас дані:

5 + 10 = ?

Підписка

У клініці проходять майстер класи. Підпишись на новини та анонси.

Наші контакти

mapУкраїна, Київ, 04201
вул. Юрія Кондратюка, 8

map(044) 229-14-38

map(067) 403-70-48

Ми в соцмережах