(044)2291438

Лапароскопічна герніопластика

Лапароскопічна герніопластика є сучасним високоефективним хірургічним методом оперування гриж живота, що дозволяє істотно зменшити післяопераційні болі і скоротити терміни одужання. Операція проводиться через невеликі отвори довжиною 0,5-1,5 см.

Як проходить операція

Лапароскопічна герніопластика Розріз черевної порожнини відбувається за допомогою спеціальної тонкої трубки - троакара. Через троакар хірург вводить в черевну порожнину лапароскоп, якого підключена відеокамера і джерело світла, що дозволяють виводити зображення на монітор і стежити за ходом операції. Далі в черевну порожнину вводяться ще два троакара, через які вводяться необхідні для операції інструменти: затиск для захоплення тканини та інструмент для закріплення синтетичного матеріалу (3D сітки).

Лапароскопічна операція виконується під загальним наркозом і зазвичай не займає більше однієї години. Після операції не потрібно тривалий період реабілітації і вже через кілька годин пацієнти можуть відправлятися додому. Як правило, післяопераційний біль в області проколів проходить через 1-2 дні. Повертатися до звичної життєдіяльності можна через два тижні після операції, але тільки після обов'язкового огляду у хірурга. У цей період рекомендується уникати фізичних навантажень і занять спортом.

Переваги

У порівнянні з традиційними методами оперування органів черевної порожнини, лапароскопічна герніопластика має ряд істотних переваг. Лапароскопічна герніопластика здійснюється через три невеликих розрізу, які легко загоюються і залишаються практично непомітними. Це дозволяє уникнути травмування м'язової тканини, що сприяє більш швидкому одужанню і поверненню до звичного життя. Традиційна ж герніопластіка, вироблена при відкритому видаленням грижі, вимагає виконання великого шкірного розрізу. Це серйозно травмує м'язову тканину і збільшує реабілітаційний термін. При цьому все навантаження після такої операції лягає на шви. Оскільки стійкий рубець формується близько 4-х місяців, то будь-які фізичні навантаження в цей період заборонені, так як вони можуть привести до розтягування рубця і рецидиву грижі. При лапароскопічної герніопластики синтетична латка на грижовий отвір накладається рівномірно зсередини черевної порожнини, що дозволяє знизити термін повної реабілітації до 10 днів. Також слід зазначити, що лапароскопічна герніопластика має більш високим косметичним ефектом, так як операційні розрізи швидко гояться і стають непомітними.

Нижче представлено видо лапароскопічної герніопластики проведеної в нашій клініці шляхом зварювання країв очеревини над сітчастим имплантом з використанням апарату «Патонмед», що дозволило мінімізувати интраоперационную крововтрату, значно зменшити витрату операційного та шовного матеріалу і скоротити час самої операції.

Задати питання лікарю

Задати питання або записатися на безкоштовну консультацію до лікаря хірурга можна заповнивши форму:

5 + 10 = ?

Чому саме наша клініка?

Наша клініка дотримується популярної у всьому світі сучасної концепції Fast Track Surgery , це оптимальна анестезія, розроблена за авторською методикою, плюс оптимальна хірургія. Клініка лапароскопічної та судинної хірургії Відновлення пацієнта в післяопераційному періоді протікає досить швидко і комфортно, при цьому повністю відсутні негативні наслідки загального наркозу, такі як запаморочення , дезорієнтація, нудота та інше. Як правило, вже до вечора того ж дня, пацієнт може приймати їжу і вставати для здійснення невеликих прогулянок.

Новітні електрозварювальні технології, які активно використовуються в нашому центами при проведенні лапароскопічних операцій, дозволяють повністю відмовитися від застосування шовного матеріалу і накладення швів як таких. Завдяки цій технології тривалість проведення оперативного втручання скорочується вдвічі.

Детальніше ...

 

 

Підписка

У клініці проходять майстер класи. Підпишись на новини та анонси.

Наші контакти

mapУкраїна, Київ, 04201
вул. Юрія Кондратюка, 8

map(044) 229-14-38

map(067) 403-70-48

Ми в соцмережах