(044)2291438

Бишовець Сергій Миколайович

Доцент кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика

 Бишовець Сергій Миколайович

Освіта

  • 1978-1984 рр. - Київський медичний інститут імені О.О. Богомольця.
  • 1984-1985 рр. - Спеціалізація «Анестезіологія-реаніматологія» на кафедрі анестезіології-реаніматології Київського медичного інституту імені О.О. Богомольця.
  • 1988-1990 рр. - Клінічна ординатура на кафедрі анестезіології-реаніматології Київського державного інституту удосконалення лікарів імені П.Л. Шупика.
  • 1995 - стажування по невідкладній медицині (Річмонд, США); навчання в Академії з підготовки фахівців невідкладної медицини та стажування в госпіталі «Coney Island» (Нью-Йорк, США).
  • 1996 - вивчав організацію служби невідкладної медицини на догоспітальному та госпітальному етапах у різних медичних установах (Нью-Йорк, США).

Практична робота

Загальний медичний стаж - 38 років.

Стаж за спеціальністю «Анестезіологія та інтенсивна терапія» - 31 рік.

Працював, у тому числі і за сумісництвом, у відділеннях анестезіології, інтенсивної терапії, токсикології, екстракорпоральної детоксикації державних і приватних медичних установ Києва ординатором, старшим ординатором і завідувачем.

За період практичної діяльності проводив знеболення, інтенсивну терапію і реанімаційні заходи постраждалим і хворим з нейротравмою, мультітравмой, скелетної травмою, гінекологічної, абдомінальної, торакальної, судинної хірургічними патологіями, а також терапевтичними захворюваннями та отруєннями. Виконав анестезіологічне забезпечення першої в Києві трансплантації печінки.

З 1996 р - вища кваліфікаційна категорія.

Науково-педагогічна та громадська робота

  • 1995-1998 рр. - Викладав невідкладну медицину в Українському науково-практичному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
  • З 1998 р - працюю на кафедрі анестезіології та інтенсивної терапії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.
  • З 2009 р - член комісії з наукової роботи Вченої ради хірургічного факультету НМАПО імені П.Л. Шупика.
  • З 2011 р - секретар проблемної комісії з анестезіології та інтенсивної терапії НМАПО імені П.Л. Шупика. З 1986 р - член Асоціації анестезіологів України.
  • З 2014 року - член Європейської асоціації анестезіологів (European Society of Anaesthesiology).

Входив до оргкомітету і брав участь у вітчизняних та міжнародних з'їздах, конгресах, конференціях і семінарах. Опубліковано більше 100 (з них - 5 патентів України) наукових робіт. Був науковим керівником аспіранта кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НМАПО імені П.Л. Шупика, що успішно захистив кандидатську дисертацію.

За медичну та педагогічну роботи отримав подяку ректора НМАПО імені П.Л. Шупика, заохочення від адміністрації клінічних лікарень і подяку Посла Сполучених Штатів Америки в Україні.

Задати питання лікарю

Задати питання або записатися на безкоштовну консультацію до лікаря хірурга можна заповнивши форму:

5 + 10 = ?

Чому саме наша клініка?

Наша клініка дотримується популярної у всьому світі сучасної концепції Fast Track Surgery , це оптимальна анестезія, розроблена за авторською методикою, плюс оптимальна хірургія. Клініка лапароскопічної та судинної хірургії Відновлення пацієнта в післяопераційному періоді протікає досить швидко і комфортно, при цьому повністю відсутні негативні наслідки загального наркозу, такі як запаморочення , дезорієнтація, нудота та інше. Як правило, вже до вечора того ж дня, пацієнт може приймати їжу і вставати для здійснення невеликих прогулянок.

Новітні електрозварювальні технології, які активно використовуються в нашому центами при проведенні лапароскопічних операцій, дозволяють повністю відмовитися від застосування шовного матеріалу і накладення швів як таких. Завдяки цій технології тривалість проведення оперативного втручання скорочується вдвічі.

Детальніше ...

 

 

Підписка

У клініці проходять майстер класи. Підпишись на новини та анонси.

Наші контакти

mapУкраїна, Київ, 04201
вул. Юрія Кондратюка, 8

map(044) 229-14-38

map(067) 403-70-48

Ми в соцмережах