(044)2291438

Консультація хірурга Online

Skype-Logo З огляду на те, що більшість наших Пацієнтів живе в інших містах і країнах, необхідність онлайн консультації лікаря хірурга в Києві давно назріла.
Ми готові приймати Ваші online дзвінки кожен день в робочі дні з 14:30 до 16:00. В інший час, ми завжди готові відповісти на Ваші питання по нашим стаціонарним телефонам: (044) 229-14-38, (067) 403-70-48
Для повноцінної відеозв'язку у вас повинен бути порівняно швидкий Інтернет, web-камера, мікрофон і програма Skype. Програма відеозв'язку безкоштовно встановлюється за цим посиланням.
Найкраще попередньо записатися на онлайн консультацію через форму "Поставити питання лікарю хірургу" представлену внизу сторінки.

Якщо онлайн консультації буде мало, Ви завжди можете приїхати до нас в клініку на безкоштовну, класичну, консультацію.

Зателефонувати нам

Так само нижче ви можете задати нам питання за допомогою форми online. Наші фахівці максимально швидко дадуть відповідь на нього.

 

Задати питання лікарю хірургу

5 + 5 = ?

 

Чому саме наша клініка?

Наша клініка дотримується популярної у всьому світі сучасної концепції Fast Track Surgery , це оптимальна анестезія, розроблена за авторською методикою, плюс оптимальна хірургія. Клініка лапароскопічної та судинної хірургії Відновлення пацієнта в післяопераційному періоді протікає досить швидко і комфортно, при цьому повністю відсутні негативні наслідки загального наркозу, такі як запаморочення , дезорієнтація, нудота та інше. Як правило, вже до вечора того ж дня, пацієнт може приймати їжу і вставати для здійснення невеликих прогулянок.

Новітні електрозварювальні технології, які активно використовуються в нашому центами при проведенні лапароскопічних операцій, дозволяють повністю відмовитися від застосування шовного матеріалу і накладення швів як таких. Завдяки цій технології тривалість проведення оперативного втручання скорочується вдвічі.

Детальніше ...

 

 

Підписка

У клініці проходять майстер класи. Підпишись на новини та анонси.

Наші контакти

mapУкраїна, Київ, 04201
вул. Юрія Кондратюка, 8

map(044) 229-14-38

map(067) 403-70-48

Ми в соцмережах