(044)2291438

Гастроплікація (ушивання стінки шлунку)

Гастроплікація (ушивання стінки шлунка) Гастроплікація (СЛИВ-2) - операція, мета якої - зниження кількості вживаної їжі за рахунок зменшення розмірів шлунка. Під час операції виробляють вертикальне ушивання шлунку, утворюючи при цьому складку. Причому вшивають, починаючи від стравохідно-шлункового переходу до антрального відділу. Стягуючі шви максимально звужують просвіт шлунка по всій його довжині. Операція відноситься до реструктівним втручань, сприяючим обмеженню проходження їжі через шлунок.

Кінцевим результатом операції є зменшення шлунка на 150 мл і швидке насичення засчет зменшення об'єму вживаної їжі. Це і сприяє зменшенню ваги у пацієнта. Людина швидко насичується і засчет цього з'їдає менше і худне.

У порівнянні з іншими подібними оперативними втручаннями, такими як рукавної резекції (СЛИВ) або шунтуванням, гастроплікація є менш травматичною. Ця лапароскопічна операція одночасно проста і ефективна процедура, що володіє високою результативністю.

У більшості людей оперативне втручання викликає страх і вони дуже болісно переживають з приводу майбутнього обстеження або операції. Щоб знизити занепокоєння і розширити уявлення про лапароскопію рекомендуємо подивитися короткий відео ролик з основними її етапами.

Втрата ваги відбувається поступово - близько 1-2 років після проведення операції. Організм з часом адаптується до нових умов, знаходить певний баланс обміну речовин і процес зниження ваги припиняється. В середньому вага зменшується на 50-70% від маси тіла до операції.

Операція гастроплікаціі проводиться під загальною анестезією 1-1,5 години. Крізь невеликі проколи на передній стінці вводиться лапароскопічна техніка з оптичними і спеціальними інструментами. Ця процедура не складна і не вимагає тривалої госпіталізації, перебування пацієнта обмежується 2-4 днями, після чого можна покинути стаціонар.

Переваги

До основних переваг методу гастроплікаціі відносять:

 • втрата ваги до 50-70% від передопераційної маси тіла;
 • поліпшення самопочуття та якості життя;
 • на відміну від інших операцій, метод не вимагає накладення скріпок і скоб, ушивання і видалення тканини шлунка;
 • не вимагає приміщення імпланта;
 • так як операція виконується лапароскопічно, це дозволяє мінімально травмувати стінки шлунка;
 • не сприяє малабсорбаціі (синдром недостатності всмоктування).

Гастроплікація є найбільш доступною за вартістю серед інших лапароскопічних операцій по зниженню ваги. Це досить ефективний спосіб схуднення для повних людей, що не представляє небезпеки для здоров'я.

Протягом наступних одного-двох років процес схуднення триває. Відбувається поліпшення таких патологічних станів, як підвищений артеріальний тиск, другий тип цукрового діабету, високий холестерин в крові, порушення сну та інших проблем, пов'язаних з ожирінням.

Кому дозволено робити гастроплікацію (СЛИВ-2)

Операція гастроплікаціі показана наступним пацієнтам:

 • з індексом маси тіла в 35-40 і більше одиниць;
 • при захворюваннях, викликаних надмірною масою тіла: цукровому діабеті, варикозному розширенні вен, захворюваннях суглобів ніг, підвищеному артеріальному тиску;
 • у разі спадкової схильності до цукрового діабету і ожиріння.

Операція краща для пацієнтів, які з певних причин не можуть відвідувати лікаря-спеціаліста, так як після операції не потрібно будь-яких регулювань. гастроплікація показана і тим особам, які не хочуть змінювати свій харчовий раціон і спосіб життя.

Кому не вирішується робити операцію

Вертикальне ушивання шлунку протипоказано в наступних випадках, якщо:

 • пацієнтові немає ще 18 років;
 • є захворювання серця, судин і легенів;
 • пацієнт страждає захворюваннями стравоходу, дванадцятипалої кишки і шлунка (варикоз стравоходу, езофагіт, дуоденіт, гастрит, виразка шлунка і кишечника);
 • при портальній гіпертензії;
 • при цирозі печінки;
 • людина страждає алкоголізмом або наркоманією;
 • у разі вагітності та лактації;
 • при наявності хронічних захворювань;
 • пацієнт приймає стероїдні препарати;
 • при наявності аутоімунних захворювань сполучних тканин (ревматизмі, системний червоний вовчак, склеродермії).

Ушивание шлунка в Києві і відео лапароскопічної гастроплікаціі

Наші фахівці мають великий досвід проведення подібних оперативних втручань. За посиланням ви можете подивитися відео лапароскопічної гастроплікаціі з використанням електрозварювальних технологій проведеної в Києві в нашій клініці. Прийнятну ціну і якість гарантуємо!

Задати питання лікарю

Задати питання або записатися на безкоштовну консультацію до лікаря хірурга можна заповнивши форму:

5 + 10 = ?

Чому саме наша клініка?

Наша клініка дотримується популярної у всьому світі сучасної концепції Fast Track Surgery , це оптимальна анестезія, розроблена за авторською методикою, плюс оптимальна хірургія. Клініка лапароскопічної та судинної хірургії Відновлення пацієнта в післяопераційному періоді протікає досить швидко і комфортно, при цьому повністю відсутні негативні наслідки загального наркозу, такі як запаморочення , дезорієнтація, нудота та інше. Як правило, вже до вечора того ж дня, пацієнт може приймати їжу і вставати для здійснення невеликих прогулянок.

Новітні електрозварювальні технології, які активно використовуються в нашому центами при проведенні лапароскопічних операцій, дозволяють повністю відмовитися від застосування шовного матеріалу і накладення швів як таких. Завдяки цій технології тривалість проведення оперативного втручання скорочується вдвічі.

Детальніше ...

 

 

Підписка

У клініці проходять майстер класи. Підпишись на новини та анонси.

Наші контакти

mapУкраїна, Київ, 04201
вул. Юрія Кондратюка, 8

map(044) 229-14-38

map(067) 403-70-48

Ми в соцмережах