(044)2291438

Внутрішньошлунковий балон

Боротьба з надмірною вагою - явище досить поширене, особливо серед жіночої частини населення, проте деколи справа зовсім не обмежується кількома зайвими кілограмами і трохи округляється животиком. Ожиріння на важких стадіях може стати причиною дуже серйозних проблем зі здоров'ям, тому часом необхідно вдаватися до досить радикальних способів боротьби з цим захворюванням. Одним їх таких способів є установка внутрішлункового балона.

Що являє собою внутрішньошлунковий балон

Внутрішньошлунковий балон Внутрішньошлунковий балон - це кулька з тонкого силікону, який поміщають в шлунок . Балон заповнює досить велику частину об'єму шлунку, за рахунок цього, їжі для наступу почуття насичення потрібно набагато менше. З часом людина звикає до того, що їжі йому потрібно куди менше ніж раніше, і в більшості випадків навіть після вилучення балона (встановлюють його на термін до півроку) зберігається манера харчуватися помірно. До того ж такий метод підійде тим, хто з яких-небудь причин не сприймає хірургічне втручання або застосування медикаментозних препаратів.

Як проходить установка і витяг балона

Деякі пацієнти відчувають страх перед процедурою установки внутрішлункового балона. І, треба сказати, абсолютно марно: весь процес проходить під знеболенням, тому максимум, що можна відчути - це невеликий дискомфорт. Триває процедура близько 20-30 хвилин, а через кілька годин можна вже піти з лікарні і відправлятися по своїх справах. Витяг балона також не представляє труднощів. Але, звичайно ж, варто пам'ятати, що встановлювати балон повинен тільки кваліфікований лікар, який спеціалізується в такій області медицини як баріатрична хірургія, і тільки в умовах стаціонару.

Що ж до відчуттів, то в перші кілька днів після процедури може спостерігатися нудота, печія, біль ниючого характеру або відчуття тяжкості в животі. Однак через кілька днів ці неприємні симптоми зійдуть нанівець. До того ж, можна приймати різні препарати, які полегшать адаптацію: но-шпу, мотилиум і т.д.

Яких результатів варто очікувати від внутрижелудочного балона

Зазвичай балон допомагає досягти досить значних результатів. В середньому за півроку вага може знизитися на 15-20 кг, у пацієнтів з сильно вираженим ожирінням - до 40 кг. Якщо говорити про процентне співвідношення, то людина втрачає близько 40% початкової маси тіла. Притому робиться це в максимально щадному режимі. Такі показники є досить високими в порівняння з традиційними методами корекції ваги начебто занять фітнесом або іншими фізичними навантаженнями або дієтами. Звичайно, якщо поєднувати внутрішньошлунковий балон з правильним режимом харчування і грамотно складеної програми тренувань, то це лише збільшить шанси на успіх. Проте всі ці моменти краще обговорити з фахівцем.

Кому протипоказана установка внутрішлункового балона

Незважаючи на те, що балон, встановлюваний всередину шлунка, вважається досить щадним способом боротьби із зайвою вагою, є ряд протипоказань, які роблять проведення подібної процедури неможливим. Ці протипоказання будуть перераховані нижче.

 • Якщо людина в минулому переніс операції на шлунку.
 • Період вагітності (або якщо вагітність планується в найближчий рік).
 • Запальні захворювання ШКТ.
 • Постійний прийом препаратів, що дратують тканини шлунка.
 • Індекс маси тіла до 30 кг / кв.м. Внутрішньошлунковий балон застосовується при досить серйозних проблемах з надлишковою вагою. У випадках, якщо кількість зайвих кілограм не перевищує 10, то краще обмежуватися консервативними методами: дієтою, правильним харчуванням і т.д.
 • Наявність грижі в області стравохідного отвору діафрагми.
 • Цироз печінки.
 • Наявність алкогольної або наркотичної залежності.
 • Які ускладнення можуть виникнути

  Зазвичай наявність внутрижелудочного балона переноситься досить добре, однак можлива і особиста непереносимість. Її характерними ознаками є сильна блювота і нудота, тобто стає неможливо. У цьому випадку балон слід негайно видалити. Також в окремих випадках можлива розгерметизація балона: це можна помітити по блакитнуватого чи зеленуватого відтінку сечі (це відбувається через наявність барвника усередині балона). Тут теж не обійтися без вилучення балона.

  На закінчення слід зазначити, що внутрішньошлунковий балон - це досить ефективний і безпечний спосіб впоратися з надмірною вагою. Потрібно лише неухильно виконувати всі приписи лікуючого лікаря, і результат не змусить себе чекати.

  Наша клініка спеціалізується на установці внутрижелудочного балона в Києві. Гарантуємо прийнятну ціну і якість! Телефонуйте нам.

Задати питання лікарю

Задати питання або записатися на безкоштовну консультацію до лікаря хірурга можна заповнивши форму:

5 + 10 = ?

Чому саме наша клініка?

Наша клініка дотримується популярної у всьому світі сучасної концепції Fast Track Surgery , це оптимальна анестезія, розроблена за авторською методикою, плюс оптимальна хірургія. Клініка лапароскопічної та судинної хірургії Відновлення пацієнта в післяопераційному періоді протікає досить швидко і комфортно, при цьому повністю відсутні негативні наслідки загального наркозу, такі як запаморочення , дезорієнтація, нудота та інше. Як правило, вже до вечора того ж дня, пацієнт може приймати їжу і вставати для здійснення невеликих прогулянок.

Новітні електрозварювальні технології, які активно використовуються в нашому центами при проведенні лапароскопічних операцій, дозволяють повністю відмовитися від застосування шовного матеріалу і накладення швів як таких. Завдяки цій технології тривалість проведення оперативного втручання скорочується вдвічі.

Детальніше ...

 

 

Підписка

У клініці проходять майстер класи. Підпишись на новини та анонси.

Наші контакти

mapУкраїна, Київ, 04201
вул. Юрія Кондратюка, 8

map(044) 229-14-38

map(067) 403-70-48

Ми в соцмережах