(044)2291438

Баріатрична хірургія як метод лікування ожиріння

Проблема надмірної ваги - бич сучасності. Ожиріння діагностується досить часто. Тому консервативний підхід не завжди раціональний. Хірургічні методи лікування ожиріння як ніколи актуальні.

Баріатрія - сучасні методики лікування ожиріння хірургічним шляхом

баріатричні напрямок в медицині має на увазі консервативне медикаментозне лікування. Дієтологи здатні допомогти пацієнтам в більшості випадків. Але якщо традиційні можливості вичерпані, боротися з ожирінням можна тільки за допомогою хірургічного втручання. Це особливо важливо пацієнтам з індексом маси тіла 35-40, в тому числі з супутніми діагнозами, наприклад як цукровий діабет.

Баріатричні хірургія

  • Біліпанкреатіческое шлункове шунтування

Лікування ожиріння хірургічним методом за рахунок видалення частини шлунка. Дистальна частина тонкого кишечника безпосередньо під'єднується до сумки. Можливе ускладнення - післяопераційні жовчні камені. Як превентивний захід баріатричні хірурги видаляють жовчний міхур. Втрата ваги протягом 36 місяців може становити 53 кг.

  • Шлункова шунтування

Мішок шлунка формують за допомогою степлера. Підключають до дистальної частини тонкого кишечника. Втрата ваги протягом 36 місяців становить 41 кг.

  • гастроектомія

Незворотне хірургічне лікування ожиріння, під час якого відбувається видалення частини шлунка, що виробляє "гормони голоду» - грелін. Процедура здійснюється лапароскопічним методом. Втрата ваги протягом 36 місяців становить 38 кг.

  • Бандажування шлунка (процедура Мейсона)

Обмеження обсягу шлунка за допомогою регульованого силіконового бандажа. Гастропластіка дозволяє домогтися втрати ваги протягом 36 місяців на 32 кг.

  • Внутрішньошлунковий балон

Внутрішньошлунковий балон це м'який безшовний наповнений фізіологічним розчином силіконовий балон встановлений, який встановлюючи в шлунок займає частину об'єму шлунка, що дає Вам відчуття ситості, таким чином зменшуючи апетит.

  • Гастроплікація

На даний момент найбільша прогресивний і малотравматичний хірургічний метод лікування ожиріння. Проводиться вертикальне ушивання шлунку, утворюється складка, за рахунок якої значно зменшує обсяг шлунка.

Післяопераційні обмеження: харчування

Хірургічні методи лікування ожиріння зобов'язують до жорсткої післяопераційної дієті. Пацієнт може вживати бульйони і фруктові фреші без додавання цукру. Після порівняльної нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту можна урізноманітнити меню: желе і пюреобразні стравами, знежиреним молоком, протертими супами. Для запобігання зневоднювання рідина необхідно пити протягом дня невеликими дозами.

Баріатрія в Києві

Фахівці нашої клініки в Києві мають багатий досвід в лікування ожиріння хірургічним методом. Профілюючими напрямками в нашій клініці є установка внутрішньошлункового балона, бандажування шлунка і гастроплікація.

Задати питання лікарю

Задати питання або записатися на безкоштовну консультацію до лікаря хірурга можна заповнивши форму:

5 + 10 = ?

Чому саме наша клініка?

Наша клініка дотримується популярної у всьому світі сучасної концепції Fast Track Surgery , це оптимальна анестезія, розроблена за авторською методикою, плюс оптимальна хірургія. Клініка лапароскопічної та судинної хірургії Відновлення пацієнта в післяопераційному періоді протікає досить швидко і комфортно, при цьому повністю відсутні негативні наслідки загального наркозу, такі як запаморочення , дезорієнтація, нудота та інше. Як правило, вже до вечора того ж дня, пацієнт може приймати їжу і вставати для здійснення невеликих прогулянок.

Новітні електрозварювальні технології, які активно використовуються в нашому центами при проведенні лапароскопічних операцій, дозволяють повністю відмовитися від застосування шовного матеріалу і накладення швів як таких. Завдяки цій технології тривалість проведення оперативного втручання скорочується вдвічі.

Детальніше ...

 

 

Підписка

У клініці проходять майстер класи. Підпишись на новини та анонси.

Наші контакти

mapУкраїна, Київ, 04201
вул. Юрія Кондратюка, 8

map(044) 229-14-38

map(067) 403-70-48

Ми в соцмережах