(044)2291438
Клініка лапароскопічної та судинної хірургії НМАПО імені П.Л.Шупика
Кафедра хірургії та судинної хірургії

Основними факторами розвитку всієї сучасно хірургії є впровадження новітніх високотехнологічних методик діагностики та оперування. Відмова від застарілих традиційних методів проведення операції дозволяє істотно підвищити ефективність хірургічного втручання.

Клініка лапароскопічної та судинної хірургії НМАПО імені П.Л.Шупика являє собою сучасний Діагностичний центр на базі Київської міської клінічної лікарні №8. У нашій Клініці пацієнти отримують повний спектр послуг - від діагностики до оперування з цілого ряду складних хірургічних захворювань.

Наша клініка дотримується популярною у всьому світі сучасної концепції Fast Track Surgery, це оптимальна анестезія плюс оптимальна хірургія, як наслідок мінімальний термін відновлення після операції. Клініка спеціалізується на лапароскопічних операціях органів черевної порожнини з використанням електрозварювальні технології, що дозволяє вдвічі скоротити час проведення операції і значно скоротити період перебування в стаціонарі.

Сьогодні близько 70% абдомінальних і 90% гінекологічних операцій в нашій Клініці виконуються за допомогою лапароскопа або гистероскопа. Застосування ендоскопічних методів не тільки значно скорочує період післяопераційного відновлення, але і дозволяє повністю відмовитися від здійснення традиційного розрізу черевної порожнини, що істотно зменшує операційний травматизм і позбавляє Пацієнта від неприємних довічних післяопераційних швів. Це є гарантією швидкої і якісної операції, чудового косметичного ефекту, швидкої післяопераційної реабілітації та відновлення працездатності.

У Центрі працюють висококваліфіковані хірурги з великим практичним досвідом. Ми активно співпрацюємо з провідними європейськими хірургічними центрами, що дозволяє нашим фахівцям постійно обмінюватися досвідом, розвиватися, підвищувати рівень кваліфікації і вивчати новітні методики в світовій хірургії.

Операційний блок Використання новітніх хірургічних методів і сучасного обладнання дозволяє проводити складні операції на найвищому професійному рівні . Унікальне обладнання нашої Клініки дає можливість діагностувати широке коло хірургічних захворювань. Діагностика проводиться досвідченими фахівцями швидко і якісно, ​​що особливо важливо, коли необхідно приступити до негайного лікування. Клініка оснащена високотехнологічним сучасним обладнанням відомих виробників. При необхідності, Пацієнтам прямо в нашому Центрі можуть зробити мультиспіральному комп'ютерну томографію, магнітно-резонансну томографію, УЗД-діагностику, Рентгеноангіографія, провести клінічну лабораторну або патогістологічну діагностику та інші процедури, так необхідні для правильної постановки діагнозу. Наявність в нашій Клініці високопрофесійної команди хірургів і сучасного обладнання, яке не має аналогів в Україні, дозволяє ефективно проводити найскладніші хірургічні операції з мінімальним травматизмом оперативного втручання для пацієнтів. Враховуючи індивідуальні особливості і стан кожного окремого пацієнта, оцінюючи ступінь ризику від застосування тих чи інших методів лікування, наші фахівці завжди підбирають максимально ефективну методику лікування.

Також, своєчасна діагностика і додаткові обстеження дозволяють вибрати найбільш оптимальну методику хірургічного втручання. Це може бути лапароскопічна, ендоскопічна, малоінвазивна відкрита або традиційно відкрита операція.

Палати Клініки обладнані всім необхідним для післяопераційного періоду і для того, щоб пацієнт відчував себе комфортно.

Палати нашої клініки Палати нашої клініки Палати нашої клініки Палати нашої клініки Палати нашої клініки

Задати питання лікарю

Задати питання або записатися на безкоштовну консультацію до лікаря хірурга можна заповнивши форму:

5 + 10 = ?

Підписка

У клініці проходять майстер класи. Підпишись на новини та анонси.

Наші контакти

mapУкраїна, Київ, 04201
вул. Юрія Кондратюка, 8

map(044) 229-14-38

map(067) 403-70-48

Ми в соцмережах