(044)2291438

Операції без традиційного наркозу. Детальніше ...

Безкоштовна консультація лікаря-хірурга. Детальніше ...

Лапароскопічні операції в нашій клініці. Детальніше ...

 
 
Що таке лапароскопія?
 
 

Що таке лапароскопія? Показання та протипоказання до лапароскопії. Післяопераційний період.

 
 
 
 
 
Лапароскопія пахових гриж
 
 

Лапароскопія пахових гриж. Методи проведення операції. Післяопераційний період.

 
 
 
 
 
Лапароскопія пупкових гриж
 
 

Лапароскопія пупкових гриж. Методи проведення операції. Післяопераційний період.

 
 
 
 
 
 
 
 

Лапароскопія - стандарт нашої клініки

Клініка лапароскопічної та судинної хірургії НМАПО імені П.Л.Шупика являє собою сучасний Діагностичний центр на базі Київської міської клінічної лікарні №8. У нашій Клініці пацієнти отримують повний спектр послуг - від діагностики до оперування з цілого ряду складних хірургічних захворювань.

Клініка лапароскопічної та судинної хірургії Наша клініка спеціалізується на лапароскопічних операціях органів черевної порожнини. Ми дотримуємося популярною у всьому світі сучасної концепції Fast Track Surgery, це оптимальна анестезія плюс оптимальна хірургія, як наслідок мінімальний термін відновлення після операції.

Сьогодні порядку 70% абдомінальних і 90% гінекологічних операцій в нашій Клініці виконуються за допомогою лапароскопа або гистероскопа. Застосування ендоскопічних методів не тільки значно скорочує період післяопераційного відновлення, але і дозволяє повністю відмовитися від здійснення традиційного розрізу черевної порожнини, що істотно зменшує операційний травматизм і позбавляє Пацієнта від неприємних довічних післяопераційних шрамів. Це є гарантією швидкої і якісної операції, чудового косметичного ефекту, швидкої післяопераційної реабілітації та відновлення працездатності. А застосовувані в нашій клініці електрозварювальні технології дозволяють відмовитися від дорогого шовного і фіксаційного матеріалу, що значно скорочує час проведення самої операції, післяопераційну реабілітацію і є більш економічно вигідною для пацієнта. Звертаючись до послуг наших хірургів у Києві в області оперативної лапароскопії, ви завжди отримаєте грамотну консультацію і зможете негайно почати лікування.

Підписка

У клініці проходять майстер класи. Підпишись на новини та анонси.

Наші контакти

mapУкраїна, Київ, 04201
вул. Юрія Кондратюка, 8

map(044) 229-14-38

map(067) 403-70-48

Ми в соцмережах